Курси валют у банку на сьогодні Обмін гривні на долар, євро в Україні

Звертаємо увагу, що з огляду на правила інформаційної безпеки, АТ «Райффайзен Банк» не може гарантувати, що всі звернення, які направляються до Банку іншими каналами, зокрема на електронні поштові скриньки, будуть отримані та розглянуті. Підтвердженням того, що Банк отримав звернення на електронну поштову скриньку, є повідомлення про реєстрацію цього звернення, яке направляється на вказану заявником електронну адресу.

 • Замовити валюту ви можете у найближчому відділенні банку, зняття коштів без комісії.
 • Подивитися список адрес таких відділень можна за посиланням.
 • Кожен має право подавати (надсилати) до банку звернення, що стосуються діяльності банку особисто або через уповноважену на це іншу особу.
 • Звернення з приводу оскарження рішення, що було подане з порушенням строків, визначених Статтею 17 Закону України «Про звернення громадян».
 • Особистий прийом Заявників в Банку проводиться Головою Правління Банку та регіональними директорами обласних дирекцій Банку  та директором з питань роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції Банку.

Якщо вирішити порушені у Зверненнях Заявників питання безпосередньо під час особистого прийому неможливо, то вони розглядаються в загальному порядку, що передбачені цим Положенням для розгляду Письмових звернень. Повторний прийом Заявників з питань, що вже розглядалися під час проведення особистого прийому або порушувалися в Письмових зверненнях, проводиться, якщо питання не були вирішені по суті та існує необхідність у проведені повторної зустрічі. Керівник банку під час проведення особистого прийому заявника розглядає питання по суті. Відповідно до законодавства України, у тому числі нормативно-правових актів НБУ, а також нормативних документів Банку, він надає обґрунтовані відповіді та вживає заходів щодо усунення порушень (за їх наявності). Письмове Звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (Електронне звернення).

Загальнi питання для бізнес-клієнтів

Відповіді на найпопулярніші питання допоможе знайти Рея. Ваша віртуальна помічниця у Райфі за посиланням. Звертаємо вашу увагу, що відділення Райфу працюють, коли немає повітряної тривоги. У кожному обласному центрі є відділення Райфу (чергові відділення), в якому незалежно https://gdecredit.com.ua/organization/creditup/ від наявності світла ви можете отримати весь перелік банківських послуг, зокрема і фінансові операції в касі. Подивитися список адрес таких відділень можна за посиланням. Сервісні операції по рахункам без візиту на відділення. Вивільнимо Ваш час для більш важливих справ.

У прийомі заявників можуть брати участь їхні представники, повноваження яких оформлено в установленому законодавством України порядку. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому заявників не допускається.

Raiffeisen Business Online

Якщо в зазначений термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, банк встановлює необхідний термін для його розгляду, про що повідомляє особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів. Звернення, оформлені без дотримання вказаних вище вимог повертаються заявникові не пізніше як через 10 днів від дня його надходження до банку із зазначенням причини повернення. Не розглядаються повторні звернення від однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання, якщо перше звернення було вирішено по суті.

райфайзен аваль онлайн

Для доступу до своїх рахунків скористайтесь персональним комп’ютером. Без комісії за відкриття та користування, зняття готівки чи поповнення.

Другие приложения этого разработчика

Отримуйте кешбек та підвищені відсотки за депозитами. Райф приєднався до Power Banking – спільної мережі банків, яка працює за умов тривалої відсутності електроенергії та зв’язку. Без візиту до відділення та без подачі оригіналів документів. Щоб написати звернення  зайдіть у додаток  Raiffeisen Online ➡Головний екран ➡Зверху праворуч➡Чат.

 • Для здійснення доступу до приміщення Банку, у якому проводиться особистий прийом, Заявники повинні пред’явити документи, що посвідчують особу.
 • БЕЗКОШТОВНІ PUSH-сповіщення – зручна альтернатива SMS повідомленням.
 • Якщо вирішити порушені у Зверненнях Заявників питання безпосередньо під час особистого прийому неможливо, то вони розглядаються в загальному порядку, що передбачені цим Положенням для розгляду Письмових звернень.
 • Не допускається з’ясування відомостей про особу Заявника, що не стосується його Звернення.
 • У вказану працівником банку дату та час для доступу до приміщення банку, у якому відбуватиметься особистий прийом, заявник має пред’явити документ, що посвідчує особу.
 • Голова правління та члени правління Банку можуть доручити іншій посадовій особі Банку провести особистий прийом заявника, про що останній буде повідомлений додатково.

Банк залишає за собою право зміни курсу обміну валют в будь-який момент. Звернення розглядаються та вирішуються в строк не більше ніж один місяць від дня їх надходження до Банку, а ті, які не потребують додаткового вивчення і перевірки, – невідкладно, але не пізніше ніж 10 календарних днів із дня їх отримання. Звернення з приводу оскарження рішення, що було подане з порушенням строків, визначених Статтею 17 Закону України «Про звернення громадян». Листи, направлені з даної поштової скриньки, носять інформативний характер та не потребують надання відповіді. Системою не підтримується робота з мобільних пристроїв.

Додаткові пропозиції

Ще вищий кешбек на вихідних на покупки (за вибраними категоріями). Безкоштовне зняття та поповнення. БЕЗКОШТОВНІ PUSH-сповіщення – зручна альтернатива SMS повідомленням. Усі користувачі мобільного додатку Raiffeisen Business Online можуть користуватися оновленим застосунком. Він уже доступний на офіційних ресурсах Google Play (Android) та App Store (iOS).

Отримати свій депозит ви зможете як в іноземній валюті (доларах або євро), так і у гривні. Замовити валюту ви можете у найближчому відділенні банку, зняття коштів без комісії. кредісенд Зверніться до потрібного підрозділу або скористайтеся формою зворотного зв’язку для вирішення вашого питання. Економія нервів у разі настання непередбачуваних подій.

Інформаційна безпека

В Електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Якщо вирішити порушені у зверненнях заявників питання безпосередньо під час особистого прийому неможливо, то вони розглядаються в загальному порядку, передбаченому банком для розгляду письмових звернень. На час своєї відсутності (відрядження/відпустка/хвороба) Голова як запобігти зміні кредитної ставки Правління/ регіональні директори обласних дирекцій Банку та директор з питань роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції можуть доручити проводити особистий прийом Заявників іншій посадовій особі Банку. Письмові звернення, подані під час особистого прийому Заявників, передаються до Служби діловодства для подальшої реєстрації та направлення на розгляд до Підрозділу обробки скарг або Департаменту проблемних кредитів.

 • Для доступу до своїх рахунків скористайтесь персональним комп’ютером.
 • Зверніться до потрібного підрозділу або скористайтеся формою зворотного зв’язку для вирішення вашого питання.
 • Безкоштовне зняття та поповнення.
 • Застосування електронного підпису заявника при надсиланні електронного звернення не вимагається (крім звернень, що потребують розкриття банківської таємниці, персональних даних).
 • Без комісії за відкриття та користування, зняття готівки чи поповнення.

Програми захисту “Впевненість 24/7” та “Бронезахист” передбачають грошову допомогу при отримані травм. Економія коштів на обслуговуванні – без комісії за відкриття та користування, зняття готівки чи поповнення.

Ми підібрали для Вас готове рішення з турботою про Ваш бюджет. Це найпопулярніший набір послуг

Або [email protected] (безкоштовно зі Skype).

 • Сервісні операції по рахункам без візиту на відділення.
 • У кожному обласному центрі є відділення Райфу (чергові відділення), в якому незалежно від наявності світла ви можете отримати весь перелік банківських послуг, зокрема і фінансові операції в касі.
 • Графік особистого прийому Заявників Головою Правління Банку та регіональними директорами обласних дирекцій Банку та директором з питань роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції  Банку затверджується відповідними наказами Банку.

Це система дистанційного банківського обслуговування рахунків через мережу Internet, що дозволяє Клієнтам керувати поточними рахунками з будь-якої точки світу. Це стара версія Клієнт Банку, яка скоро не буде працювати. Реєструйтесь у новому Райффайзен Бізнес Онлайн та завантажуйте мобільний додаток для зручного доступу.

Обслуговування онлайн

«Міцні знижки» до 40% на улюблені товари при розрахунку карткою. Без урахування комісії банку 3% (за операцією в касі Банку “обмін готівкової іноземної валюти однієї іноземної держави на готівкову іноземну валюту іншої іноземної держави”). Близько пів мільярда гривень перераховано ними за час повномасштабної війни. Не допускається з’ясування відомостей про особу Заявника, що не стосується його Звернення. Додавайте свої картки до електронних гаманців та розраховуйтесь своїм смартфоном безконтактно (Рахунки ➡ Картка ➡ Дії ➡ Додати до Google Pay/Apple Pay/Garmin Pay). Або [email protected] (безкоштовно зі Skype).

райфайзен аваль онлайн

Додатковий Fishback за пальне на ОККО при розрахунку карткою Visa Fishka від Райфу. Розрахунок проводиться за курсами валют, які діють на момент його здійснення.

Для найкращого вирішення суті звернення прийом може бути організовано і за іншою адресою Центрального офісу чи регіонального підрозділу банку, про що заявнику повідомляється додатково. Графік особистого прийому Заявників Головою Правління Банку та регіональними директорами обласних дирекцій Банку та директором з питань роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції  Банку затверджується відповідними наказами Банку. Звернення заявника до банку або до Національного банку України не позбавляє його/її права на звернення до суду відповідно до законодавства України за захистом своїх прав та інтересів. Всі задіяні у розгляді звернення структурні підрозділи банку вживають максимальних заходів за для якнайшвидшого вирішення питань, порушених у зверненні заявником. Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до п. Протоколу постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради від 16 березня 2020 року № 10 на території міста Києва заборонено проведення особистих прийомів громадян до видання особливого розпорядження.

райфайзен аваль онлайн

У прийомі Заявників можуть брати участь їх представники, повноваження яких оформлені в установленому законодавством України порядку. Заявникам надаються обґрунтовані роз’яснення щодо причин відмови в записі на особистий прийом. Департамент виконавчого управління та комунікацій/ працівник Служби діловодства ОД забезпечує розміщення інформації про графік особистого прийому Заявників на офіційному стенді в приміщенні ЦО/Дирекції Банку у доступному місці для вільного огляду Заявниками. У зверненні, що подається фізичною особою, має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання заявника, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Особистий прийом Заявників в Банку проводиться Головою Правління Банку та регіональними директорами обласних дирекцій Банку  та директором з питань роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції Банку. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *